forex trading logo

Bs-Pojazdy jest przeznaczony do eksploatacji w jednostkach budżetowych urządów miast i gmin, w celu prowadzenia ewidencji pojazdów dla potrzeb wymiaru podatku oraz prowadzenia księgowości podatkowej. Ponadto program umożliwia przeprowadzenie szczegółowej analizy skutków finansowych ubniżania lokalnych stawek podatku.


Nasze programy

Wersja Sybase SQL ASA 11 już dostępna
Wtorek, 29. Wrzesień 2009 14:20

Informujemy, że dostępna jest wersja Sybase SQL ASA wersja 11. Wraz z udostępnieniem wersji 11 jest również możliwość dokonania aktualizacji starszych wersji ASA (6, 7, 8, 9 i 10) do wersji aktualnej nr 11. Cena aktualizacji bazy danych ze starszych wersji do wersji 11 (update) jest bardzo atrakcyjna, zainteresowanych prosimy o kontakt. W celu wykonania aktualizacji (update) z wersji 10.0.0 lub nowszej, można użyć narzędzi uaktualniania i odbudować bazę danych. Modernizacja i odbudowa to opcjonalny krok, ponieważ wersja 11 oprogramowanie może być używane tylko z wersji 10 baz danych.

Aby wykorzystać w pełni wszystkie nowe funkcje w wersji 11, należy odbudować bazę danych (dotyczy to zwłaszcza wersji starszych niz 10). Funkcja Restore jest dostarczana wraz z pakietem oprogramowania wersji 11, zarówno przy zakupie wersji pełnej lub  samego uaktualnienia (upgrade i uddate). Infromujemy, że wykonujemy uslugę aktualizacacji bazy danych z wersji starszych (6, 7, 8, 9 i 10) na wersję aktualną nr 11.

 
Hosting, nowy rodzaj usług.
Wtorek, 29. Wrzesień 2009 14:19

W roku 2008 zapoczątkowaliśmy oferowanie nowych usług, usługi hostingowe. Oferujemy projektowanie i realizację portali internetowych. Pierwszy portal to nasza strona firmowa, dziś oddaliśmy następny portal, który jest dostępny pod adresem http://www.mbbolesna-poznan.org/ . W naszej ofercie w ramach hostingu, miedzy innymi uruchamiany zdalne serwery i przekazujemy użytkownikowi prowadzenie samej eksploatacji. Usługa zdalna może być prowadzona samodzielnie przez użytkownika w sposób zdalny, może też dotyczyć tylko niektórych usług, na przykład redakcji News, obsługi galerii, itd.

 

 
« PoczątekPoprzedni12345678910DalejOstatnie »

Strona 4 z 11


projekt i realizacja: machowiak.eu