forex trading logo

Bs-Pojazdy jest przeznaczony do eksploatacji w jednostkach budżetowych urządów miast i gmin, w celu prowadzenia ewidencji pojazdów dla potrzeb wymiaru podatku oraz prowadzenia księgowości podatkowej. Ponadto program umożliwia przeprowadzenie szczegółowej analizy skutków finansowych ubniżania lokalnych stawek podatku.


Nasze programy

Obniżka ceny update Sybase ASA 11 w okresie do 31 marca 2009
Wtorek, 29. Wrzesień 2009 14:21

Informujemy, że obniżona cena zakupu rozszerzenia Sybase Anywhere ASA z wersji starszych do wersji aktualnej 11, to jest z wersji 6, 7, 8, 9 i 10 na wersję 11 (rozszerzenie typu upgrade i update) kończy się z dniem 31 marca 2009. Powyższe nie dotyczy podmiotów, które wcześniej zakupiły usługę USP (Update Subscription Support) lub Standard Support). Tak więc podmioty które nie posiadają usługi USP i SS, zakup wersji Sybase 11 będzie możliwy tylko w cenie zakupu nowej licencji.

Tak jak informowaliśmy wcześniej, aby wykorzystać w pełni wszystkie nowe funkcje Sybase ASA wersji 11, należy odbudować bazę danych (dotyczy to wersji starszych niz 10). Funkcja Restore jest dostarczana wraz z pakietem oprogramowania wersji 11, zarówno przy zakupie wersji pełnej lub  samego uaktualnienia (upgrade i uddate). Infromujemy, że wykonujemy uslugę aktualizacacji bazy danych z wersji starszych (6, 7, 8, 9 i 10) na wersję aktualną nr 11.

 
Program BS-POJAZDY
Wtorek, 29. Wrzesień 2009 14:20

Z dniem 31 grudnia 2008 zakończyliśmy z powodzeniem okres testów dla aplikacji BS-POJAZDY. Program Bs-Pojazdy jest przeznaczony do eksploatacji w jednostkach budżetowych urządów miast i gmin, w celu prowadzenia ewidencji pojazdów dla potrzeb wymiaru podatku oraz prowadzenia księgowości podatkowej. Ponadto program umożliwia przeprowadzenie szczegółowej analizy skutków finansowych ubniżania lokalnych stawek podatku.

Wykaz najważniejszych funkcji. Ewidencja podatników. Wymiar do przypisu. Korekty przypisów. Wydruk przypisów. Edycja odpisów. Wydruk odpisów. Wydruk łączny: przypisy i odpisy. Sporządzanie Tytułu Wykonawczego TYT1. Rejestracja zapłat. Zestawienie wpłat za dany okres: zaległości, wpłaty bieżące, upomnienia, odsetki. Wydruk: miesięczne zestawienie wpłat oraz narastające zestawienie wpłat. Wydruk: skutki obniżenia stawek z podziałem na podatników, miesięcy. Edycja słownika stawek podatku.

 
« PoczątekPoprzedni12345678910DalejOstatnie »

Strona 3 z 11


projekt i realizacja: machowiak.eu