forex trading logo

Bs-Pojazdy jest przeznaczony do eksploatacji w jednostkach budżetowych urządów miast i gmin, w celu prowadzenia ewidencji pojazdów dla potrzeb wymiaru podatku oraz prowadzenia księgowości podatkowej. Ponadto program umożliwia przeprowadzenie szczegółowej analizy skutków finansowych ubniżania lokalnych stawek podatku.


Nasze programy

Wydajne serwery dla silników bazodanowych SYBASE pod Linuksem.
Czwartek, 08. Wrzesień 2011 01:00

Oferujemy wydajne serwery przeznaczone do eksploatacji baz danych firmy SYBASE pod systemami operacyjnymi Linuks, w tym z wykorzystaniem darmowych dystrybucji Linuksa DEBIAN i UBUNTU, platform 32 i 64 bitowych. Oferta dotyczy praktycznie wszystkich wersji SYBASE Anywhere ASA, to jest wersji 7, 8, 9, 10, 11 i 12 dla komputerów 32 i 64-bitowych. Specjalizujemy się w konfigurowaniu serwerów dla dużych i bardzo dużych bazach danych, przekraczających przestrzeń adresową 10 GB (>10 000 MB) i przeznaczonych dla obsługi (dostępu) większej ilości użytkowników (np. 100 users). Oferta dotyczy również szkolenia w zakresie użytkowania i serwisowania systemów Linuksowych przeznaczonych dla silników bazodanowych SYBASE. W przypadku konieczności przejścia z eksploatacją starszych wersji SYBASE (6, 7, 8, 9) oferujemy przekształcanie plików bazodanowych do wymogów najnowszych wersji SYBASE 10, 11 i 12.


Oferta nasza dotyczy również serwerów dla systemów bazodanowych SYBASE Enterprise ASE pod systemy operacyjne Linuks. Informujemy, że firma SYBASE udostępnia bezpłatny system bazodanowy SQL przeznaczony dla korporacji pod nazwą Sybase ASE Express Edition, który to system bazodanowy jest przeznaczony do eksploatacji wyłącznie pod Linuksem.

 


projekt i realizacja: machowiak.eu