forex trading logo

Bs-Pojazdy jest przeznaczony do eksploatacji w jednostkach budżetowych urządów miast i gmin, w celu prowadzenia ewidencji pojazdów dla potrzeb wymiaru podatku oraz prowadzenia księgowości podatkowej. Ponadto program umożliwia przeprowadzenie szczegółowej analizy skutków finansowych ubniżania lokalnych stawek podatku.


Nasze programy

O nas PDF Drukuj Email

Firma BS-SOFT jest kontynuatorem BOMA-SOFT, działającej od 1986 r. BS-SOFT to producent oprogramowania finansowo-księgowego, zajmujemy się również wdrożeniami systemów informatycznych. Naszymi klientami są: urzędy wojewódzkie i powiatowe, urzędy miast i gmin, jednostki i zakłady budżetowe, przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe.

 

Dla każdej grupy odbiorców mamy wyspecjalizowane pakiety oprogramowania finansowo-księgowego. W naszej ofercie międzyinnymi: księgowość budżetową, oprogramowanie kadrowo-płacowe z eksportem do Programu Płatnik i wiele innych. Naszym klientom dostarczamy również sprzęt komputerowy, projektujemy i instalujemy sieci lokale.

 

Zespół naszych specjalistów permanentnie aktualizuje dostępne oprogramowanie finansowo-księgowe dostosowując je do zmiennego otoczenia prawnego i rynkowego. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego odpowiemy na każdą propozycję współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Znając potrzeby z jednej strony małych i średnich przedsiębiorstw działającymi na polskim rynku, a z drugiej jednostek samorządu terytorialnego stworzyliśmy moduły klasy systemów informatycznych ERP posiadających wysoką jakość zachowując jednocześnie przystępną dla odbiorcy wycenę produktów.  TWORZENIE OPROGRAMOWANIA

Jesteśmy firmą informatyczno-wdrożeniową z 24-letnim doświadczeniem. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania finansowo-księgowego i wdrażaniem jego do eksploatacji. Oferujemy autorskie programy finansowo-księgowe dla podmiotów gospodarczych oraz jednostek budżetowych (gminy, powiaty, itp.). Oferujemy zarówno gotowe aplikacje, jak również tworzymy indywidualne rozwiązania na zamówienie. Nasze programy finansowo-księgowe zawsze posiadają architekturę klient-serwer oraz mogą być eksploatowane w sieciach LAN lub LAN/WAN. 

 

WDRAŻANIE SYSTEMU

Umożliwiamy pełną integrację systemu ułatwiającą obsługę na wielu stanowiskach pracy jednocześnie. Charakteryzuje nas kompleksowe podejście do realizowanych projektów. System informatyczny uruchamiamy od podstaw lub unowocześniamy już istniejący. Posiadamy technologię sprawdzoną i niezawodną, pozwalającą na błyskawiczną, swobodną wymianę informacji. Zakres naszych usług obejmuje również bezpłatną prezentację programów finansowo-księgowych i 30-dniowe wersje ewolucyjne (po dokonaniu odpowiednich uzgodnień technicznych z użytkownikiem) naszych aplikacji wraz z darmowymi materiałami informacyjnymi.

 

OPIEKA I SERWIS

Ważnym elementem naszej współpracy z klientem jest stały serwis po wdrożeniowy i po gwarancyjny (m.in. bieżące dostarczanie uaktualnień i udoskonaleń w programach), a także usługi doradcze i konsultacyjne. Obsługa po wdrożeniowa oznacza stałą opieka nad zainstalowaną infrastrukturą informatyczną, na podstawie umowy charakteryzującej się stałymi opłatami oraz upustami cenowymi dostosowanymi do specyfiki środowiska w jakim pracuje klient. Obsługa klienta dokonywana jest również za pośrednictwem środowiska online, co daje szybkie rozpoznanie potrzeb i udzielenie potrzebnych informacji. Ponadto oferujemy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi poszczególnych modułów i całego systemu. 

 

UŻYTKOWNICY

Programy finansowo-księgowe naszego autorstwa cieszą się uznaniem wielu firm na terenie całego kraju. Posiadamy sprawdzone metody w zakresie kompleksowej obsługi klientów z sektora produkcyjnego, handlowego i usługowego, jak również jednostek budżetowych. Rozwiązania kierujemy zarówno do mikro podmiotów (jednoosobowych lub jednostanowiskowych), małych i średnich przedsiębiorstw, jak i do wielooddziałowych jednostek. 

 

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ

Harmonogram działaó w zakresie tworzenia systemu informatycznego na podstawie gamy naszych programów finansowo-księgowych, zawiera etapy zarówno szeroko rozumianego planowania i projektowania konkretnych aplikacji, dostosowanych do indywidualnej organizacji pracy klienta, jak również szczegółowego wdrażania gotowego modułu i integracji całego środowiska informatycznego. Końcową fazą jest obsługa po wdrożeniowa działającego systemu oraz szkolenie użytkowników mających bezpośredni oraz pośredni dostęp do poszczególnych aplikacji.

 

ŚRODOWISKO TECHNICZNE

 Oferujemy Państwu rozwiązania informatyczne oparte na platformie systemowo-sprzętowej Microsoft Windows z dostępem do baz danych na serwerach: Microsoft Windows, LINUX, NOVELL NetWare. Programy mogą być eksploatowane pod kontrolą systemów operacyjnych rodziny Windows firmy Microsoft: Windows 98, Windows Me, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7. Nasze rozwiązania są możliwe dzięki systemowi bazy danych firmy SYBASE SQL AnyWhere Studio wersje 6,7,8 i 9. Jesteśmy partnerem firmy SYBASE i posiadamy status CAP - Commercial Application Partner.

 

 

 


projekt i realizacja: machowiak.eu